Česky

Česky

English

menu
zavřít

Naděje pořádá další setkání pečujících Čaj o čtvrté

7. 2. 2018

Aktuality

7

Zlín – Co je to Alzheimerova nemoc a jak porozumět některým jejím projevům. To je téma dalšího setkání s názvem Čaj o čtvrté, na které jsou zváni rodinní pečující o člověka s touto nemocí.

cals.jpg

Zlín – Co je to Alzheimerova nemoc a jak porozumět některým jejím projevům. To je téma dalšího setkání s názvem Čaj o čtvrté, na které jsou zváni rodinní pečující o člověka s touto nemocí. Koná se 15. února od 16 hodin v kontaktním místě České alzheimerovské společnosti v ulici Kvítková 4703.

Čaj o čtvrté aneb Setkání rodinných pečujících o člověka s Alzheimerovou nemocí je pravidelné setkávání pečujících o blízké, kteří trpí touto nemocí či jiným druhem demence. Hlavní náplní společného programu je vzájemné sdílení postřehů a praktických zkušeností, které neformálním pečovatelům ulehčují další práci a orientaci při řešení problémů spojených s demencí. Zároveň je k dispozici odborná pomoc.

Odpolední setkání s názvem Čaj o čtvrté se zpravidla konají třetí čtvrtek v měsíci a pořádá je zlínská nezisková organizace Naděje ve spolupráci s Českou alzheimerovskou společností. Sezení probíhají pod vedením psycholožky, nutriční terapeutky a vedoucí Domu pokojného stáří Naděje, některá jsou zaměřena tématicky.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru