Česky

Česky

English

menu
zavřít

Nájemné v městských prostorech je možné odložit

25. 3. 2020

Aktuality

3

Zlín - Vedení města Zlína se vzhledem k současnému stavu dohodlo, že společnosti a občané, kteří by z důvodů nařízených preventivních opatření proti šíření COVID-19 měli...

jsf-abb--c--0079807.jpg

Zlín - Vedení města Zlína se vzhledem k současnému stavu dohodlo, že společnosti a občané, kteří by z důvodů nařízených preventivních opatření proti šíření COVID-19 měli problém s platbou nájmu v městských bytových nebo nebytových prostorech, budou moci svou dubnovou a květnovou platbu odložit. V tomto období jim tak nebude hrozit ukončení nájemního vztahu na základě nezaplacení nájemného. Pokud rada města nerozhodne jinak, budou muset nájemci odložené platby uhradit do konce roku 2020.

Vedení města aktuálně zvažuje i další možná opatření. Předpokládám, že k žádostem budeme přistupovat individuálně nebo dle oblastí a podle toho se rozhodneme o případných dalších krocích,“ upřesnil primátor Jiří Korec. Aby nájemníkům bylo umožněno odložení platby, musejí o odložení jedné či obou plateb požádat prostřednictvím e-mailu najem@zlin.eu. Součástí této zaslané žádosti pak musí být i odůvodnění obsahující relevantní souvislosti jejich platebních problémů s nařízeními ohledně COVID-19. Do zprávy také uvádějte celé jméno, adresu, telefonní kontakt a číslo bytu či číslo smlouvy, pokud jej znáte. Rada města tak chce vyjít vstříc firmám a občanům, kterým se díky preventivním opatřením prokazatelně snížily příjmy. 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru