Česky

Česky

English

menu
zavřít

Nájemní dům a část bytů v ulici Vodní prochází výraznou rekonstrukcí

11. 4. 2019

Aktuality

22

Zlín - Výměna hlavních technických rozvodů domu, tedy stoupaček vody a kanalizace, výměna ležatých rozvodů vody v suterénu, rekonstrukce vzduchotechniky, ...

vodni.jpg

Zlín - Výměna hlavních technických rozvodů domu, tedy stoupaček vody a kanalizace, výměna ležatých rozvodů vody v suterénu, rekonstrukce vzduchotechniky, rekonstrukce elektroinstalace ve společných prostorách domu a celková rekonstrukce vytápění objektu. To vše je součástí před nedávnem zahájené rekonstrukce městského nájemního domu v ulici Vodní. V průběhu prací bude docházet přerušení dodávek energií, vody a dalších služeb a odvodu odpadních vod po nezbytně nutnou dobu. Zhotovitel bude o těchto skutečnostech v předstihu informovat, a proto žádáme nájemníky, aby sledovali domovní vývěsky.

„Součástí této zakázky je také rekonstrukce sedmnácti bytových jednotek o velikosti 1 + kk a 2 + kk, která bude obsahovat výměnu podlahovin, obkladů, dlažby, vestavných skříní, kuchyňské linky včetně trouby a sporáku, nové rozvody ZTI, výměnu zařizovacích předmětů, nové rozvody elektroinstalace a vzduchotechniky a opravy omítek a malby,“ vyjmenoval Leopold Bednařík, vedoucí Odboru realizace investičních akcí. Součástí modernizace bude také oprava omítek a vymalování jak rekonstruovaných bytů, tak společných prostor domu. Termín dokončení rekonstrukce je prosinec tohoto roku. Náklady přesahují 35 milionů bez DPH.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru