menu
zavřít

Nasvícená fontána není prolézačka pro děti

30. 11. 2016

Aktuality

1

Zlín - Vánočně vyzdobené a světýlky rozzářené náměstí Míru dokázalo vykouzlit úsměv dětem i dospělým. Vše však má své meze. V posledních dnech se na náměstí Míru rozmohl nešvar...

p1015321.jpg

Zlín - Vánočně vyzdobené a světýlky rozzářené náměstí Míru dokázalo vykouzlit úsměv dětem i dospělým. Vše však má své meze. V posledních dnech se na náměstí Míru rozmohl nešvar, kdy děti, často za benevolentního přihlížení rodičů, využívají nazdobenou fontánu jako dětskou prolézačku. Radnice proto upozorňuje, že toto jednání není ani vhodné ani bezpečné a proto ho není možné tolerovat.

„Jednak by pohybem ve fontáně mohlo dojít k jejímu poškození, ale především se zde nachází elektroinstalace a svítidla, takže zákaz pohybu je na místě i z pohledu bezpečnosti,“ vysvětlila Pavla Julinová, vedoucí Městského informačního a turistického střediska a jarmarků. Celý prostor je monitorovaný městskou policií a na dodržování zákazu tak budou bdít strážnici. Vzhledem ke skutečnosti, že jde však především o bezpečnost dětí, radnice věří, že rodiče toto opatření pochopí.

Pro děti navíc vzniká nyní na náměstí nová atrakce. Jedná se o vláček polární expres, který je vyzdoben zimní tématikou. Nechybí sobi ani lední medvěd. Děti se zde mohou také nechat vyfotit.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru