Česky

Česky

English

menu
zavřít

Natočili jste ohňostroj? Poskytněte nám ho, vzkazuje radnice

4. 1. 2018

Aktuality

2

Zlín – Obrovské ohlasy vzbudil u Zlíňanů i návštěvníků města Novoroční ohňostroj. Reakce přivedly radnici k výzvě, aby se lidé, kteří světelnou šou 1. ledna natáčeli...

Ilustrační foto

Zlín – Obrovské ohlasy vzbudil u Zlíňanů i návštěvníků města Novoroční ohňostroj. Reakce přivedly radnici k výzvě, aby se lidé, kteří světelnou šou 1. ledna natáčeli, o své příspěvky podělili a městu je poskytli k dalšímu zveřejnění.

„Hodně lidí si ohňostroj zaznamenalo třeba na mobil. Budeme moc rádi, pokud nám tyto nahrávky poskytnou, rádi je uveřejníme. Podělme se společně o tu radost,“ vyzval primátor Miroslav Adámek. Dodal, že autora videa, které radnice vyhodnotí jako nejhezčí, osobně odmění knihou o Zlínu a dalšími dárky.

Natočené příspěvky či odkazy na ně mohou lidé posílat do středy 10. ledna na email: ivetakoudelikova@zlin.eu, nebo nosit osobně do kanceláře primátora, která se nachází v prvním patře budovy radnice na náměstí Míru.

Novoroční ohňostroj se letos nesl v duchu připomenutí stoletého výročí vzniku Československa. Kromě světelných efektů vidělo zcela zaplněné náměstí i dramaturgii s alegorickými postavami z dob vzniku společného státu Čechů a Slováků.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru