Česky

Česky

English

menu
zavřít

Navrhujte nositele Ceny města Zlína za rok 2018

29. 10. 2018

Aktuality

7

Zlín - Až do 31. prosince 2018 můžete posílat své nominace na udělení Ceny města Zlína za rok 2018 na adresu: Statutární město Zlín, sekretariát primátora, ...

jsf-abb--c--004.jpg

Zlín - Až do 31. prosince 2018 můžete posílat své nominace na udělení Ceny města Zlína za rok 2018 na adresu: Statutární město Zlín, sekretariát primátora, nám. Míru 12, 761 40 Zlín.

Podání může  být písemné nebo elektronické prostřednictvím online formuláře, který najdete na oficiálních internetových stránkách města Zlína na www.zlin.eu. Na hlavní stránce je umístěný banner NOMINUJTE NA Cenu města Zlína, otevře se vám online formulář. Po jeho vyplnění můžete formulář odeslat elektronicky e-mailem nebo datovou schránkou.

Podrobné informace týkající se podání i vyhodnocení návrhů najdete ve Statutu Ceny města Zlína, který je zveřejněn na  http://www.zlin.eu/cena-mesta-zlina-cl-81.html

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru