Česky

Česky

English

menu
zavřít

Návštěvníci Malé scény ocení modernizovanou klimatizaci

25. 5. 2017

Aktuality

20

Zlín - Návštěvníci divadelních představení a dalších kulturních programů v prostorách Malé scény ve Zlíně, se nyní mohou těšit na příjemnější prostředí...

Malá scéna.jpg

Zlín - Návštěvníci divadelních představení a dalších kulturních programů v prostorách Malé scény ve Zlíně, se nyní mohou těšit na příjemnější prostředí. V minulých týdnech se zde uskutečnila oprava a také modernizace klimatizace objektu.  Nově zde funguje například snímač kvality vzduchu, který umí reagovat na aktuální „vydýchanost“ sálu. Náklady na opravu a modernizaci činí cca 660 tisíc korun bez daně z přidané hodnoty.

„Věříme, že tato vylepšení přispějí ke zlepšení komfortu návštěvníků Malé scény, kteří si budou moci vychutnat představení a koncerty v příjemné atmosféře,“ uvedl náměstek primátora pro oblast kultury Jiří Korec.

Malá scéna je lidově vžité označení pro objekt v ulici Štefánikova, kde sídlí zlínská ZUŠ Štefánikova či Divadlo Malá scéna.

 

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru