Česky

Česky

English

menu
zavřít

Nebeské náměstí – Naděje zrození. Nenechte si ujít atraktivní páteční program jarmarku

20. 12. 2017

Aktuality

5

Zlín – Na předposlední den zlínského vánočního jarmarku 22. prosince je připraven pestrý program.

Lucerničky pro Anetku

Zlín – Na předposlední den zlínského vánočního jarmarku 22. prosince je připraven pestrý program. Pod názvem Nebeské náměstí – Naděje zrození se skrývá například andělské tancování, zpěv gospelů, vánoční dílna pro děti nebo originální večerní diskotéka s Martinem Hrdinkou. Jako hlavní host vystoupí Marek Ztracený.

Začátek dění zahájí v 15 hodin Ateliér Zebra svým pěveckým vystoupením. Ve stejný čas ve velkém stanu u pódia otevře Vánoční dílnička s rádiem Čas, v níž si mohou děti vytvářet vánoční ozdoby, zdobit perníčky nebo si nechat malovat na obličej. Kulturní vystoupení bude pokračovat Andělským tancováním Tanečního centra Orianadance, zpěvem sboru ADD GOSPEL a také vystoupením Marka Ztraceného s kapelou. Závěr dne ukončí originální vánoční diskotéka, kterou Martin Hrdinka odstartuje v 19:30 hodin.

Po celou dobu si mohou lidé z rukou skautů odnášet domů betlémské světlo, a to ve speciálně ručně vyzdobené Lucerničce pro Anetku. Pro tuto příležitost ji malovali uživatelé Domovinky – centra denních služeb pro seniory Zlín. Výtěžek z prodeje lucerniček je určen k zakoupení léčiv pro Anetku, která trpí spinální atrofií.

Po celé odpolednu bude k dispozici občerstvení, punč, svařák a další dobroty typické pro zlínský jarmark.

Z důvodu nemoci se neuskuteční vystoupení skladatele a zpěváka Jaroslava Uhlíře.

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru