Česky

Česky

English

menu
zavřít

Nechci být obětí. Volná místa se rychle zaplnila

4. 10. 2017

Aktuality

45

Zlín – Obrovský zájem o účast vyvolal dvanáctý ročník projektu Nechci být obětí, který realizuje Městská policie Zlín. Nabídnutá místa byla obsazena...

Ilustrační foto

Zlín – Obrovský zájem o účast vyvolal dvanáctý ročník projektu Nechci být obětí, který realizuje Městská policie Zlín. Nabídnutá místa byla obsazena během několika dní.

„Těší nás to. Ten zájem je důkazem, že si tento projekt vybudoval dobré jméno a je pro účastnice využitelný v praxi,“ konstatoval Milan Kladníček, ředitel MP Zlín.

Cílovou skupinou projektu Nechci být obětí jsou ženy různého věku, které jsou zaměstnány na pozicích, kde se mohou stát terčem útoku, například pracovnice charitativních organizací, oběti trestných činů nebo domácího násilí. Během pěti lekcí se seznámí se základy sebeobrany, naučí se obranné strategie a použití technických obranných prostředků. „V teoretické části se dotknou právní problematiky i sociální oblasti, hodně se dozví i z psychologie,“ doplnil Milan Kladníček.

Lekce začnou v polovině října a skončí v polovině listopadu. Pro účastnice je zdarma. Kromě MP Zlín se na realizaci projektu podílí i další organizace, například Intervenční centrum Zlín nebo Probační a intervenční služba České republiky.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru