Česky

Česky

English

menu
zavřít

Nehoda značně zkomplikovala v centru města dopravu

31. 7. 2017

Aktuality

56

Zlín - Pondělní dopravu ve Zlíně dnes značně zkomplikovala v centru města dopravní nehoda dvou vozidel. Při nehodě, ke které došlo o půl sedmé ráno...

Ilustrační foto

Zlín - Dopravu ve Zlíně dnes značně zkomplikovala v centru města dopravní nehoda dvou vozidel. Při srážce, ke které došlo o půl sedmé ráno, se střetl transportér Městské policie Zlín, jedoucí ve směru na Jižní svahy k urgentnímu zákroku, s osobním vozidlem, jenž jelo od centra města na Otrokovice.

Při nehodě, která zkomplikovala dopravu v centru na téměř tři hodiny, a kvůli které se tvořily dlouhé kolony vozidel, byly zraněny tři osoby. Zraněné z místa nehody převezli záchranáři do krajské nemocnice k dalšímu vyšetření.

Policisté na místě řídili dopravu. U obou řidičů provedli dechové zkoušky s negativním výsledkem. Celková škoda na vozidlech byla vyčíslena na čtyři sta padesát tisíc korun.

Míra zavinění je předmětem dalšího šetření dopravních policistů.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru