Česky

Česky

English

menu
zavřít

Nejlepším sportovcem města Zlína je Libor Kašík

28. 3. 2018

Aktuality

30

Zlín –Titul Nejúspěšnější sportovec města Zlína za rok 2017 získal hokejista Libor Kašík.

Libor Kašík je nejlepší

Zlín –Titul Nejúspěšnější sportovec města Zlína za rok 2017 získal hokejista Libor Kašík. Na slavnostním večeru Vyhlášení nejúspěšnějších sportovců v Kongresovém centru Zlín byly oceněny i dva sportovní kolektivy – FC Fastav Zlín a kolektiv postižených sportovců sledge hokejový tým SHK LAPP Zlín a také dalších devět sportovců – jednotlivců.

Byl mezi nimi karatista Daniel Veselý, fotbalista Stanislav Dostál, volejbalisté Radim Šulc a Jakub Varous, sportovní lezec Šimon Potůček, orientační závodnice na horských kolech Vilma Králová, závodník ve stejné disciplíně Jiří Hradil, házenkářka Michaela Kolářová, a Kateřina Hálová, která vyniká v běhu.

Primátor města Zlína Miroslav Adámek udělil i Cenu primátora v kategorii mládeže. Za rok 2017 patří nadějnému talentu Jiřímu Skopalíkovi. Teprve desetiletý závodník na motokárách úspěšně reprezentuje Zlín jak v České reublice, tak na závodech v zahraničí.

Každoročně město na sportovním poli oceňuje i dlouhodobé, celoživotní  zásluhy jednotlivců. Cenu za mimořádný přínos zlínskému sportu tentokrát udělilo fotbalovému trenéru Bohumilu Páníkovi. Výsledky FC Fastav za minulý rok pod jeho vedením patří v celé téměř stoleté historii zlínského fotbalu k nejúspěšnějším.

Nejúspěšnější sportovec města Zlína za rok 2017 Libor Kašík je extraligový brankář. V sezoně 2016/2017 odehrál 49 utkání, provedl 1 344 zásahů, z toho 3x v sezoně vychytal 0. Jeho celková úspěšnost v loňské sezoně činí 91 %.

Prvenství z deseti nejlepších sportovců města Zlína za rok 2016 si odnesl nadějný fotbalista Jakub Jugas.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru