menu
zavřít

Nemůžeme mlčet! Shromáždění na náměstí Míru

10. 11. 2016

Aktuality

1

Zlín – Ve čtvrtek 17. listopadu se uskuteční na náměstí Míru shromáždění občanů s názvem Nemůžeme mlčet!

Vzpomínkové akce k 17. listopadu mají ve Zlíně tradici

Zlín – Ve čtvrtek 17. listopadu se uskuteční na náměstí Míru shromáždění občanů s názvem Nemůžeme mlčet!

„V rámci hodinového programu uctíme památku obětí totalitních režimů, za účasti bývalých členů Občanského fóra vzpomeneme na dění v roce 1989 ve Zlíně a následně vystoupíme s prohlášeními reagujícími na události posledních týdnů,“ prohlásil primátor Miroslav Adámek, který je jedním ze svolavatelů akce.

Program bude doprovázen vystoupením kapely Blue station, záznamy ze Zlína z listopadu 1989 nebo Modlitbou pro Martu v podání Heleny Čermákové. „Od devatenácti hodin připravujeme program ve velkém sále divadla: nekorektní kabaret „Ovčáček čtveráček“ s bezprostředně navazující diskusi „ČR: bazar práv a svobod“. Účast v diskusi zatím potvrdil Milan Uhde,“ doplnil další z organizátorů Petr Michálek, ředitel Městského divadla. Dodal, že tento program je však již nyní vyprodán.

Události 17. listopadu roku 1989, kdy začala takzvaná Sametová revoluce vedoucí k pádu do té doby vládnoucí Komunistické strany Československa, si město Zlín připomíná již tradičně. 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru