Česky

Česky

English

menu
zavřít

Nenechte se otrávit odstávkou energií. Nahlaste kontakt a budete v obraze

10. 5. 2019

Aktuality

22

Zlín - Pravidelné odstávky elektřiny kvůli údržbě energetické soustavy jsou nevyhnutelné. Často však pro občany také velmi nepříjemné...

odstavky.jpg

Zlín - Pravidelné odstávky elektřiny kvůli údržbě energetické soustavy jsou nevyhnutelné. Často však pro občany také velmi nepříjemné. Vždyť koho by po návratu z práce potěšil nefungující mrazák. Město zákonnou povinnost informovat o odstávkách nemá, přesto se o to v rámci svých možností snaží. Prací na distribuční soustavě je však tolik, že není v silách pracovníků magistrátu o všem informovat jednotlivě. Existuje však jednoduché a elegantní řešení. Stačí si jednou u správce distribuční soustavy nahlásit telefonní číslo, nebo e-mail a budete vždy včas informováni.  

Správcem české distribuční soustavy je společnost E-on.  Na webu www.eon.cz najdete potřebný formulář. Ještě jednodušší varianta je zavolat na telefonní číslo 800 22 5577 a vše si zařídit pohodlně telefonicky. Připravte si pouze svou adresu, číslo místa spotřeby, variabilní symbol a telefon či e-mail, na který chcete informace zasílat. Můžete si také vybrat, jak dlouho dopředu chcete být informováni. Může to být jeden až patnáct dní předem.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru