Česky

Česky

English

menu
zavřít

Nenechte si ujít výstavu Stavby století republiky

13. 11. 2017

Aktuality

26

Zlín - V pondělí 6. listopadu byla v Univerzitním centru Univerzity Tomáše Bati zahájena výstava Stavby století republiky ve Zlíně. Záštitu nad výstavou převzal náměstek primátora Zlína Jiří Korec...

vernisaz.jpg

Zlín - V pondělí 6. listopadu byla v Univerzitním centru Univerzity Tomáše Bati na náměstí T. G. Masaryka 5555 zahájena výstava Stavby století republiky ve Zlíně. Záštitu nad výstavou převzal náměstek primátora Zlína Jiří Korec. Výstava ukazuje nejvýznamnější stavby na území města a představuje jejich přední tvůrce. Výstava je k vidění už jen do 22. listopadu.

„Zlínská architektura má opravdu co nabídnout. Člověk si to často ani neuvědomí, ale když vidí alespoň vybrané budovy takto na výstavě s odborným komentářem, může být na město Zlín opravdu hrdý. Je potřeba tuto unikátní architekturu udržovat, ale zároveň klást důraz na kvalitu rozvojových projektů, aby město Zlín bylo městem stále živým a atraktivním,“ uvedl Jiří Korec.

Jedním z cílů výstavy je také připomenout sté výročí od založení Československa.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru