Česky

Česky

English

menu
zavřít

NEZNÁMÁ ZEMĚ s mottem „Staré páky vs. mladá krev“

17. 4. 2018

Aktuality

16

Zlín – Blíží se už XXII. ročník Neznámé Země, festivalu cestování, sbližování a poznávání kultur. Uskuteční ve Zlíně od středy 18. dubna do pátku 27. dubna. Doprovodné výstavy...

Slavný cestovatel Miroslav Zikmund

Zlín – Blíží se už XXII. ročník Neznámé Země, festivalu cestování, sbližování a poznávání kultur. Uskuteční ve Zlíně od středy 18. dubna do pátku 27. dubna. Doprovodné výstavy je možné shlédnout už nyní.

Mottem letošního festivalu je „Staré páky vs. mladá krev.“ „Hlásíme se ke sto letům od vzniku Československa. Cestovalo se tehdy, cestuje i dnes a pořád jsou mezi námi Češi, kteří toho hodně v tomto směru dokázali. A mottem také říkáme, že cestovat se dá v každém věku,“ vysvětlil Miroslav Náplava, ředitel festivalu.

Neznámá Země nabídne spoustu zajímavých osobností, promítání, výstav, nebude chybět ani festivalový koncert, bude se udílet Cena Kantuta. Návštěvníci se mohou těšit na setkání s Rudou Švaříčkem, Ladislavem Ziburou, Petrem Horkým nebo Vladimírem Krocem. Více k programu na http://neznamazeme.cz.

TZ CCRVM

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru