Česky

Česky

English

menu
zavřít

Nové hřiště v Centrálním parku zve k návštěvě

8. 6. 2016

Aktuality

43

Zlín - V centrálním parku na Jižních Svazích je nově zpřístupněno nové třígenerační sportovní hřiště. Pro děti je tu lanový prvek a atraktivní dvojtrampolína...

Nové hřiště

Zlín - V Centrálním parku na Jižních Svazích je nově zpřístupněno nové třígenerační sportovní hřiště. Pro děti je tu lanový prvek a atraktivní dvojtrampolína, pro mládež a dospělé workoutové a fitness prvky, takže zabavit se tu může opravdu každý.

„Ve Zlíně je to první venkovní hřiště s prvky workoutu. Hřiště je zaměřené sportovně a je pro všechny věkové kategorie. I pro malé děti byly zvoleny prvky, které rozvíjí jejich pohybové dovednosti a obratnost,“ sdělil náměstek primátora Ondřej Běták.

Hřiště uprostřed centrálního parku je otevřeno pro širokou veřejnost v hlavní sezonu do 21 hodin a umožňuje cvičení pod širým nebem. Prvky jsou určeny k protahovacím a posilovacím cvikům a zvyšování kondice. Na jednotlivých zařízeních jsou umístěny pokyny pro správné cvičení, navíc je možno si zvolit obtížnost cvičení dle vlastní kondice.

Hřiště bylo vystavěno díky oddělení prevence kriminality a sportovišť ve spolupráci s odborem městské zeleně. Město do budoucna plánuje další výstavbu sportovních hřišť. „Momentálně se na Mokré dokončuje multifunkční sportoviště s pryžovým povrchem vhodné především pro míčové hry a v jednání je instalace workoutových sestav v dalších částech města,“ sdělila Michaela Trnavská z Odboru městské zeleně magistrátu.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru