Česky

Česky

English

menu
zavřít

Novinka městského webu. Banner věnovaný BD Podlesí

21. 3. 2018

Aktuality

11

Zlín – Novinkou městského webu www.zlin.eu je banner věnovaný problematice Bytového družstva Podlesí (BDP). Jeho obsahem jsou aktuality a také dopisy...

Ilustrační foto

Zlín – Novinkou městského webu www.zlin.eu je banner věnovaný problematice Bytového družstva Podlesí (BDP). Jeho obsahem jsou aktuality a také dopisy, jejichž prostřednictvím radnice také komunikuje s družstevníky.

„Situace kolem Bytového družstva Podlesí je značně komplikovaná a neustále se vyvíjí. Chceme, aby se v ní družstevníci a jejich rodinní příslušníci co nejlépe orientovali. Díky banneru budou mít všechny aktuální informace od nás k dispozici,“ konstatoval náměstek primátora Jiří Korec, který má tuto problematiku na starosti.

Před několika dny oslovila radnice družstevníky dalším dopisem. Jeho prostřednictvím jim například sděluje, že představenstvo BDP jedná v rozporu s usnesením členské schůze ze dne 23. listopadu 2017. Družstevníky také informuje o tom, že předseda BDP Pavel Sekula svými postupy zvyšuje družstevníkům jejich náklady. V dopise město dále apeluje na účast členů družstva na blížící se volební členské schůzi. „Zde budete moci zvolit členy představenstva, kteří budou podle Vás těmi správnými partnery k jednání,“ vzkázal Jiří Korec.

Volební členská schůze BDP se dle pozvánky má uskutečnit v úterý 27. března od 18 hodin v jídelně 16. ZŠ na ulici Okružní (vedle 1. segmentu).

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru