Česky

Česky

English

menu
zavřít

Novoroční koncert. Darovaná částka poprvé přesáhla půl milionu korun

16. 1. 2018

Aktuality

12

Zlín - Na novoročním benefičním koncertu Zlínského kraje a zlínské radnice se letos podařila vybrat rekordní částka. Ta poprvé přesáhla půl milionu korun...

foto: Jiří Balát/ Zl. kraj.jpg

Zlín - Na novoročním benefičním koncertu Zlínského kraje a zlínské radnice se letos podařila vybrat rekordní částka. Ta poprvé přesáhla půl milionu korun. Benefiční koncert pořádá Zlínský kraj a statutární město Zlín už 13 let a tentokrát činil jeho výtěžek 508 781 korun.

„Tento koncert je tradiční příležitostí začít nový rok dobrým skutkem. Moc děkujeme všem, kteří tuto možnost využijí. A všechny dárce ujišťuji, že jejich peníze pomůžou potřebným,“ prohlásil primátor Miroslav Adámek.

Na částce se podílelo 27 donátorů z řad významných zaměstnavatelů Zlínského kraje, kteří poskytli 445 000 korun, dalších 63 781 korun se vybralo přímo na místě do kasiček. Výtěžek z kasiček bude rozdělen mezi tři organizace stejným dílem – 21.260,-, a to SONS ČR – celokrajské organizaci pro slabozraké a nevidomé, Charitě Zlín – Domovince – centru denních služeb pro seniory a Charitě Uherské Hradiště – centru denních služeb pro seniory.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru