Česky

Česky

English

menu
zavřít

Novoroční ohňostroj. Lidé přinesli čtyři videa a dostanou knihy

16. 1. 2018

Aktuality

14

Zlín – Hned čtyři videozáznamy letošního Novoročního ohňostroje poskytli jejich autoři zlínské radnici. Reagovali tak na výzvu primátora Miroslava Adámka...

Ilustrační foto

Zlín – Hned čtyři videozáznamy letošního Novoročního ohňostroje poskytli jejich autoři zlínské radnici. Reagovali tak na výzvu primátora Miroslava Adámka, který dle slibu nyní každého z nich osobně odmění knihou o Zlínu.

„Děkujeme za všechny příspěvky. Původně jsme chtěli odměnit jen jednoho autora, ale protože jsou všechna videa krásná, dostanou od nás knihu všichni,“ vzkázal Miroslav Adámek.

Novoroční ohňostroj se nesl v duchu připomenutí stoletého výročí vzniku Československa. Kromě světelných efektů vidělo zcela zaplněné náměstí i dramaturgii s alegorickými postavami z dob vzniku společného státu Čechů a Slováků.

Podívejte se na záznam, který je sestříhaný ze záběrů diváků a který radnici poskytl Michal Žáček ze Zlína: https://www.youtube.com/watch?v=V5CdYiTaCVQ&feature=youtu.be.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru