Česky

Česky

English

menu
zavřít

Novoroční ohňostroj zaujme i náhledem do historie

20. 12. 2017

Aktuality

24

Zlín - Rok oslav stého výročí vzniku Československa. Takové bude téma letošního novoročního ohňostroje, který se již tradičně uskuteční v první den nového roku na zlínském náměstí Míru.

Zlínský novoroční ohňostroj se stává tradicí

Zlín - Rok oslav stého výročí vzniku Československa. Takové bude téma letošního novoročního ohňostroje, který se již tradičně uskuteční v první den nového roku na zlínském náměstí Míru. Stejně jako v minulých letech se novoroční ohňostroj stane důvodem sousedských setkání tisíců lidí.

„Je již tradicí, že při této akci není jen odpálen samotný ohňostroj, jako tomu bývá v jiných městech, ale snažíme se divákům nabídnout i další přidaný zážitek. Před dvěma lety to byla fireshow na balkonu radnice, loni zase show bubeníků,“ připomněla Eva Manišová, vedoucí Oddělení cestovního ruchu a informací.

Myšlenkou letošního projektu je tak slavnostní zahájení roku oslav 100. výročí vzniku Československa. Zlíňané se mimo jiné mohou těšit na poutavou dramaturgii s tématikou alegorických postav z doby před sto lety.

„Jsem velice rád, že na program a samotný ohňostroj chodí stále více lidí. Věřím, že letos nebude mlha, jako tomu bylo v loňském roce. Je také nutné připomenout, že program začíná v 18:00, ale samotný ohňostroj se uskuteční až v 18:15,“ doplnil náměstek primátora Jiří Korec.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru