Česky

Česky

English

menu
zavřít

Nový web Technických služeb Zlín přidává zajímavou službu Moje ulice

4. 10. 2018

Aktuality

33

Zlín - Větší přehlednost, modernější vzhled, ale především snadno dostupné informace. Tak lze stručně popsat nové internetové stránky společnosti Technické služby Zlín.

Nový web Technických služeb Zlín

Zlín - Větší přehlednost, modernější vzhled, ale především snadno dostupné informace. Tak lze stručně popsat nové internetové stránky společnosti Technické služby Zlín. Úplnou novinkou je služba Moje ulice, kde lze podle adresy jednoduše zjistit vše podstatné o termínech souvisejících se svozem všech druhů odpadů.

Webové stránky Technických služeb Zlín jsou dostupné na adrese www.tszlin.cz. Respektují nový vizuální styl, jsou přehlednější a snaží se informace, které občany a další klienty zajímají, soustředit do přehlednějších bloků. Přibyla tak například rubrika s názvem Často kladené dotazy. Zde soustředěné informace byly i v původní verzi, ale jejich nalezení nebylo tak intuitivní. Podobným příkladem je i záložka Objednávka služeb, kde lze na jednom místě poptávat vše od přistavení kontejneru až po drobné stavební práce.

Přehlednější je nově i možnost oznámit poruchy a závady prostřednictvím banneru přímo na hlavní stránce webové prezentace. „Takto nás může každý ihned upozornit na špatně fungující semafor, poškozenou či přeplněnou odpadovou nádobu, nesvítící veřejné osvětlení a podobně. Možnost oznámit vše telefonicky na dispečink pochopitelně zůstává i nadále zachována,“ přibližuje další novinku ředitel Technických služeb Zlín Jakub Černoch.

Pro občany Zlína je ale asi nejzajímavější novinkou služba Moje ulice. Dostat se do ní lze ze záložky přímo z hlavního menu. Po vyplnění ulice se objeví veškeré zatím dostupné informace o tom, kdy je v dané lokalitě svážen komunální či tříděný odpad, kdy zde probíhá blokové čištění či jaké jsou termíny vývozu veřejných odpadkových košů, nádob na plasty, papír a podobně. „Už teď je zde soustředěno množství informací, navíc na službě chceme dále pracovat,“ podotýká Jakub Černoch.

 

Doplňující informace

Technické služby Zlín jsou plně vlastněny statutárním městem Zlín, zaměstnávají asi 200 pracovníků, kteří mají k dispozici bezmála stovku vozidel a strojů. Starají se především o odpadové hospodářství přes svoz, třídění až po skládkování, letní i zimní údržbu komunikací a chodníků, provoz parkovišť, semaforů a veřejného osvětlení.

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru