Česky

Česky

English

menu
zavřít

O jarních prázdninách bude jezdit  MHD  s omezením

8. 2. 2023

Aktuality

237

Zlín - Na platnost jízdních řádů pro školní prázdniny v pracovních dnech od 13. do 17. února 2023 upozorňuje cestující Dopravní společnost Zlín – Otrokovice. 

Dopravní společnost Zlín – Otrokovice má ve svých jízdních řádech zapracován režim dopravy pro období školních prázdnin (prostřední sloupec časových údajů v zastávkových jízdních řádech, který je nadepsaný „Školní prázdniny“). Z důvodu menší poptávky po dopravě je v těchto pracovních dnech kapacita MHD asi o deset procent omezena. Podle jízdních řádů „Školní prázdniny“ budou jezdit trolejbusy a autobusy ve Zlíně a Otrokovicích také v době letošních jarních prázdnin, tedy v pracovních dnech od 13. do 17. února 2023.

Víkendový provoz se v souvislosti se školními prázdninami nemění a je veden trvale podle třetího sloupce časových údajů zastávkových jízdních řádů.

Platnost jízdních řádů pro školní prázdniny je zapracována i v elektronických jízdních řádech a informačních systémech a cestujícím, kteří je používají, se v uvedených dnech automaticky budou vyhledávat odjezdy spojů v prázdninovém režimu.

Zdroj: DSZO

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2023 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru