Česky

Česky

English

menu
zavřít

Občané Zlína mohou hlasovat o termínu Svatomartinských hodů

6. 8. 2019

Aktuality

8

Zlín – Termín III. ročníku Svatomartinských hodů na náměstí Míru ve Zlíně mají ve svých rukou obyvatelé města.

Kdy budou Svatomartinské hody? Rozhodnout lidé

Zlín – Termín III. ročníku Svatomartinských hodů na náměstí Míru ve Zlíně mají ve svých rukou obyvatelé města. Zlínská radnice zveřejnila anketu, ve které mohou dát hlas jednomu ze dvou plánovaných dnů.

Svátek svatého Martina je spojován s příchodem prvního sněhu a také s pravým posvícením. K tomuto svátku neodmyslitelně patří dobře vykrmená a upečená svatomartinská husa, mladé víno a také rodící se tradice Svatomartinských hodů ve Zlíně. O tom, ve který den se letos městské Svatomartinské hody uskuteční mohou Zlíňané rozhodnout svým hlasem v anketě.

„První dva ročníky svatomartinských oslav ve Zlíně vyšly na víkend. Letos poprvé jde o běžný pracovní den, proto jsme se rozhodli, aby se k termínu akce vyjádřili i samotní občané,“ komentuje možnost hlasování občanů primátor města Jiří Korec.

Termín Svatomartinských hodů mohou občané ovlivnit svým hlasem v anketě zde. Lze volit mezi pondělím 11. listopadu a sobotou 16. listopadu. Hlasování bude ukončeno v pátek 9. srpna ve 12 hodin.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru