Česky

Česky

English

menu
zavřít

Objekt na Přílukách bude nabídnut k prodeji. Město má nadále zájem o sociální služby

20. 4. 2017

Aktuality

3

Zlín – Město Zlín už znovu neposkytne spolku Za sklem výpůjčku objektu na Přílukách. Nadále však má zájem na tom, aby zde byly poskytovány sociální služby.

Radnice na náměstí Míru

Zlín – Město Zlín už znovu neposkytne spolku Za sklem výpůjčku objektu na Přílukách. Nadále však má zájem na tom, aby zde byly poskytovány sociální služby. S tímto úmyslem nabídne budovu ještě v letošním roce k prodeji.

„Víme, že myšlenku sociálních služeb poskytovaných v tomto objektu podporují i občané na Přílukách,“ sdělila náměstkyně primátora Kateřina Francová, do jejíž kompetencí patří sociální oblast.

Objekt na Přílukách původně využíval ke své činnosti DDM Astra. Poté, co se přesunul do vhodnějších prostor, jej ve formě výpůjčky získal spolek Za sklem, který zde chtěl vybudovat vzdělávací a aktivační centrum pro rodiny s dětmi s poruchami autistického spektra (PAS). Výpůjčka objektu skončila spolku Za sklem koncem března. V dubnu si zažádal o další. „Kvůli měnící se legislativě se ale výpůjčky stávají komplikovaným procesem, proto město Zlín tentokrát upřednostní prodej budovy. Spolek Za sklem se bude moci přihlásit jako zájemce o ni,“ konstatoval Zdeněk Dvořák, mluvčí radnice.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru