Česky

Česky

English

menu
zavřít

Objemný odpad pohozený u popelnic, je černá skládka, za kterou hrozí sankce

8. 6. 2018

Aktuality

28

Zlín - V poslední době dochází velmi často k ukládání odpadu kolem popelnic. Ať už se jedná o popelnice na sídlištích nebo nádoby na tříděný odpad na celém území města...

dscn6336.jpg

Zlín - V poslední době dochází velmi často k ukládání odpadu kolem popelnic. Ať už se jedná o popelnice na sídlištích nebo nádoby na tříděný odpad na celém území města. U odpadových nádob se nejčastěji objevuje nepotřebný nábytek, šatstvo, stará elektronika, plasty a ten je následně likvidován jako černé skládky za nemalé finanční prostředky.

„Žádáme občany, aby neodkládali odpad ke kontejnerům, ale odevzdávali jej ve sběrných dvorech nebo při mobilních svozech odpadů.  Odkládání odpadu mimo vyhrazená místa je přestupek, za který je možné uložit pokutu do výše 50 000 Kč. Nepořádek hyzdí naše město a způsobuje zbytečné navýšení nákladů na samotný úklid,“ uvedla Vladimíra Pavlovová, vedoucí Odboru životního prostředí a zemědělství zlínského magistrátu.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru