Česky

Česky

English

menu
zavřít

Obyvatelé Zlína představí spoluobčanům své návrhy na zlepšení veřejného prostoru. Přijďte také!

1. 11. 2018

Aktuality

18

Zlín – Pondělí 5. listopadu, 17:30 hodin, Alternativa – kulturní institut Zlín. Tento datum čas a místo by si měli poznačit všichni obyvatelé Zlína, kterým není lhostejný vzhled jejich okolí,...

jsf-abb--c--00003.jpg

Zlín – Pondělí 5. listopadu, 17:30 hodin, Alternativa – kulturní institut Zlín. Tento datum čas a místo by si měli poznačit všichni obyvatelé Zlína, kterým není lhostejný vzhled jejich okolí, a chtějí se aktivně podílet na rozhodování o vzhledu Zlína. Právě v tento den se uskuteční veřejná prezentace návrhů, vzešlých z projektu participativního rozpočtu - Tvoříme Zlín.

„Autoři jednotlivých návrhů či jejich zástupci zde budou prezentovat své nápady veřejnosti. Zlínská veřejnost pak bude moci v následujících dnech hlasováním rozhodnout o tom, který z návrhů nechá město zrealizovat,“ prozradila Kamila Gamalová, koordinátorka projektu Tvoříme Zlín.  

Z původních 28 finálních návrhů se jich veřejnosti představí 27. Jeden z návrhů byl na poslední chvíli jeho autorem stažen. S nápady na proměnu veřejných míst vnitřního Zlína se mohli Zlíňané průběžně seznamovat v několika číslech Magazínu Zlín, kdy v posledním čísle vyšel kompletní přehled. Podrobné návrhy lze nalézt také na webu tvorimezlin.cz a na stejnojmenné facebookové stránce. Kdo se chce s projekty seznámit podrobně či se na něco zeptat jejich tvůrců, neměl by toto veřejné setkání vynechat.

Projekty naleznete i zde: https://vote.d21.me/cs/info/tvorimezlin

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru