Česky

Česky

English

menu
zavřít

Od 1. března nepojedou žádné školní spoje. Letní provoz zůstává

28. 2. 2021

Aktuality

6

Zlín - V přímé reakci na nová vládní nařízení, kterými se přerušuje dosavadní prezenční výuka žáků 1. a 2. ročníků základních škol i provoz mateřských škol, nebude Dopravní společnost Zlín – Otrokovice od pondělí 1. března 2021 vypravovat žádné školní spoje.

Zlín - V přímé reakci na nová vládní nařízení, kterými se přerušuje dosavadní prezenční výuka žáků 1. a 2. ročníků základních škol i provoz mateřských škol, nebude Dopravní společnost Zlín – Otrokovice od pondělí 1. března 2021 vypravovat žádné školní spoje.

Provoz MHD ve Zlíně a Otrokovicích je již od vánočního období zajišťován v pracovních dnech v rozsahu tzv. letních jízdních řádů. Navíc však DSZO vypravovala ještě několik školních spojů, aby byla zajištěna doprava žáků do ZŠ M. Alše a Dřevnická ve Zlíně, Trávníky v Otrokovicích a do ZŠ Želechovice nad Dřevnicí. Uvedené školní spoje budou od 1. března po dobu úplného přerušení prezenční školní výuky zrušeny.

Provoz MHD bude od 1. března i nadále zajišťován v rozsahu tzv. letních jízdních řádů (sloupec jízdních řádů nadepsaný „Pracovní dny L a Z“).

„Prosíme cestující, aby dodržovali všechna platná hygienická ochranná opatření. Také na naší straně pokračuje proces intenzivního dezinfikování všech vozidel, abychom zajistili cestujícím i v době pandemie maximálně bezpečné prostředí a aby nemuseli mít obavy MHD použít,“ řekl vedoucí dopravního úseku DSZO Pavel Nosálek.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru