Česky

Česky

English

menu
zavřít

Od 11. října lze podat u krajského úřadu předžádost kotlíkové dotace

6. 10. 2021

Aktuality

76

Zlín – Od příštího týdne (pondělí 11. října) lze podávat na krajském úřadě Zlínského kraje předžádost o poskytnutí dotace na výměnu kotle na tuhá paliva...

21--budova---foto---l--fabian.jpg

Zlín – Od příštího týdne (pondělí 11. října) lze podávat na krajském úřadě Zlínského kraje předžádost o poskytnutí dotace na výměnu kotle na tuhá paliva. Účelem sběru předžádostí je zajistit dostatek finančních prostředků z Operačního programu životního prostředí přidělených Zlínskému kraji.      

„Předžádost je jednoduchá žádost, kterou je v případě zájmu o kotlíkovou dotaci nutno podat ještě před vyhlášením dotační výzvy. Pokud podáte předžádost, je jisté, že dotace na výměnu nevyhovujícího kotle na tuhá paliva obdržíte až do výše 95 % vynaložených nákladů. Termín pro podávání předžádostí je do konce prosince,“ vysvětlila Vladimíra Pavlovová, vedoucí Odboru životního prostředí a zemědělství zlínského magistrátu.

Zlínský kraj administruje Program výměny zdrojů tepla v domácnostech Zlínského kraje. Bližší informace najdete na webových stránkách Zlínského kraje, v sekci dotace Zlínského kraje, případně můžete zaslat dotaz na email: kotliky@kr-zlinsky.cz nebo telefonicky: 577 043 411 (provoz kotlíkové linky v úředních hodinách).

S vyplněním předžádostí Vám v případě potřeby rádi pomůžeme i na Magistrátu města Zlína, budova PSG na Zarámí 4077, 7. etáž, tel: 577 630 130, kontaktní osoba Ing. Blanka Hošková.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru