Česky

Česky

English

menu
zavřít

Od pondělí proběhne postupná uzavírka komunikací v Prštném. Potrvají až do konce října.

4. 9. 2020

Aktuality

32

Zlín - Z důvodu realizace stavebních prací v místní části Prštné při výstavbě zvýšených zpomalovacích prahů pro zklidnění dopravy, která bude realizována ve 3 etapách, proběhnou na sebe navazující uzavírky provozu.

Zlín - Z důvodu realizace stavebních prací v místní části Prštné při výstavbě zvýšených zpomalovacích prahů pro zklidnění dopravy, která bude realizována ve 3 etapách, proběhnou na sebe navazující uzavírky provozu.

První etapa úplné uzavírky proběhne v termínu od 7. 9. do 20. 9. 2020 v úseku od ulice Pod Strání od vjezdu do Prštného až po dům č. p. 126 ve stejnojmenné ulici. Objížďka byla stanovena po trase ulic Pod Strání, Náves, Přímá, dále na silnici I. třídy tř. Tomáše Bati do Louk. V místní části Louky poté trasa vede po ulicích U Dřevnice, Hasičská, Chaloupky, Pod Vinohrady zpět do místní části Prštné. Tato trasa platí i pro objížďku ve směru z Louk do Prštného.

Druhá etapa uzavírky bude probíhat v termínu od 21. 9. do 11. 10. 2020, a to v úseku křižovatky ulic Náves a Za školou. V ulici Náves bude provoz částečně uzavřen a veden jednosměrně jedním pruhem ve směru od Hypermarketu Albert do Prštného. V ulici Za školou bude provoz úplně uzavřen. Objízdná trasa byla určena ve směru z Prštného do Zlína po ulicích Náves, Hrabůvky, Pod Mladcovou, dále na silnici III. třídy po ulici Mladcovská a po ulici Nábřeží do Prštného i v opačném směru.

Třetí etapu čeká úplná uzavírka v termínu od 12. 10. do 31. 10. 2020 v úseku ulice Náves v křižovatce s ulicí Cyklistická. Během třetí etapy je nařízená objížďka v trase ulic Náves, Hrabůvky, Pod Mladcovou, poté na silnici III. třídy na ulici Mladcovská a dále po ulici Nábřeží do Prštného. Tak jako v předchzích uzavírkách zde bude platit objízdná trasa i pro opačný směr.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru