Česky

Česky

English

menu
zavřít

Odbor sociálních věcí omezí provoz

13. 8. 2020

Aktuality

49

Zlín – V úterý 18. srpna bude omezen provoz na pracovišti Odboru sociálních věcí, Magistrátu města Zlína, tř. T. Bati 3792 (budova ČSSZ).

pracoviště Odboru sociálních věcí MMZ

Zlín – V úterý 18. srpna bude omezen provoz na pracovišti Odboru sociálních věcí, Magistrátu města Zlína, tř. T. Bati 3792 (budova ČSSZ). Z důvodu celodenní odstávky vody budou pracoviště jednotlivých agend v tento den pracovat v personálním oslabení.

Z důvodu komplikace přerušení dodávky vody budeme v úterý pracovat v menším počtu zaměstnanců. Z tohoto důvodu bychom chtěli poprosit občany, aby v případě, že jejich záležitost snese odklad, cestu na Odbor sociálních věcí v tento den zvážili. V každém případě neodkladné záležitosti vyřídí s občany pracovníci konající službu, a to v běžné otevírací době od 8 do 14 hodin,“ vzkázala vedoucí Odboru sociálních věcí Magistrátu města Zlína Radana Dundálková.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru