Česky

Česky

English

menu
zavřít

Odstávka elektronického objednání termínů a Portálu občana

14. 11. 2017

Aktuality

100

Zlín - Z důvodu implementace nové verze softwaru pro elektronické objednávání termínů proběhne ve čtvrtek 16. listopadu odstávka této elektronické služby na webu www.zlin.eu.

Ilustrační foto

Zlín - Z důvodu implementace nové verze softwaru pro elektronické objednávání termínů proběhne ve čtvrtek 16. listopadu odstávka této elektronické služby na webu www.zlin.eu. V tento den nebude možné se prostřednictvím internetových stránek objednat na vyřízení občanského průkazu, cestovního pasu, řidičského průkazu, ověřování podpisů, výpisů z aplikace Czechpoint, registraci a změny v evidenci vozidel a také na vyřízení záležitostí týkajících se živnostenského podnikání, zemědělského podnikání a taxislužby.

V návaznosti na tuto skutečnost proběhne i odstávka Portálu občana, kvůli níž nebude možné využívat služby, které tento portál nabízí (elektronické objednání, popis životních situací, elektronické platby). „Zmíněné odstávky jsou nezbytné pro nasazení nového softwaru. Za případné komplikace se lidem omlouváme,“ sdělil Pavel Straka z Odboru informatiky magistrátu.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru