Česky

Česky

English

menu
zavřít

Opravy a modernizace městských bytů pokračovaly i v loňském roce

11. 11. 2020

Aktuality

10

Zlín - Bezmála 58 milionů korun. Takovou částku vložila zlínská radnice do oprav a investic v městských bytech v roce 2019. Největší a organizačně i komunikačně...

jsf-abb--c--0079807.jpg

Zlín - Bezmála 58 milionů korun. Takovou částku vložila zlínská radnice do oprav a investic v městských bytech v roce 2019. Největší a organizačně i komunikačně nejnáročnější akcí byla rekonstrukce bytového domu v ulici Vodní za více než 35 milionů korun.

„Tato akce zahrnovala výměnu hlavních technických rozvodů celého domu a kompletní rekonstrukci sedmnácti volných bytových jednotek. S rekonstrukcemi městských bytů počítáme i v následujícím roce.“ ujistila Kateřina Francová, náměstkyně primátora pro oblast bydlení.

Mezi milionové položky se řadí také modernizace bytů v bytových domech Družstevní, Středová, Okružní na Jižních Svazích, Sanace střešní nástavby bytového domu Středová 4786, rekonstrukce části podzemních parkovacích stání na Jižních Svazích, nebo výměna vodoměrů v bytových domech. Statisícové výdaje si pak vyžádaly například oprava hromosvodu a uzemnění domu v ulici Okružní, oprava bytu po požáru Středová či oprava bytového domu v ulici Školní. Následovaly další již drobnější opravy a investice, které se v jednotlivých případech pohybovaly řádově v desítkách tisíc korun. Namátkou šlo o rekonstrukce koupelny, zhotovení sklepních kójí, výměny vstupních dveří, montáž uzavíratelných nástěnek, výměna čipového přístupového systému a řada dalších drobnějších oprav a modernizací.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru