Česky

Česky

English

menu
zavřít

Oznámení pro žadatele o městský byt

31. 1. 2022

Aktuality

1062

Zlín – Město upozorňuje žadatele o městský byt v kategoriích: byty seniorské, dostupné a sociální na blížící se termín potvrzení trvání bytové potřeby.

Žadatelé o městský byt mají povinnost aktualizovat své žádosti

Zlín – Město upozorňuje žadatele o městský byt v kategoriích: byty seniorské, dostupné a sociální na blížící se termín potvrzení trvání bytové potřeby.

Dle platných Pravidel nájmu bytů ve vlastnictví statutárního města Zlína jsou žadatelé zařazení do pořadníku povinni své žádosti aktualizovat do 30 dnů od okamžiku změny. A jednou ročně (v období od 1. března do 30. dubna) potvrdit, že jejich bytová potřeba stále trvá, nebo požádat o své vyřazení z pořadníku,“ vysvětlila každoroční povinnost žadatelů o městský byt vedoucí Odboru majetkové správy Eva Husáková.

Kontakt: Oddělení správy bytových domů, Odboru bytové správy sídlí v budově Magistrátu města Zlína, v ulici Zarámí 4421 ve Zlíně (přízemí, kancelář č. 103).

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru