Česky

Česky

English

menu
zavřít

Oznámení TS Zlín: Od září pro kompost

31. 8. 2021

Aktuality

43

Zlín - Kvalitního kompostu, který napomáhá k ještě lepší úrodě zahrádkářů, není nikdy dostatek. Pro občany, kteří by měli o tento kompost zájem, mají Technické služby Zlín...

kompost.jpg

Zlín - Kvalitního kompostu, který napomáhá k ještě lepší úrodě zahrádkářů, není nikdy dostatek. Pro občany, kteří by měli o tento kompost zájem, mají Technické služby Zlín dobrou zprávu. Od středy 1. září si mohou kompost odebrat na kompostárně v areálu skládky Suchý důl dle podmínek odpadového kalendáře.

Bezplatný odběr do výše limitu je nově rozšířen na všechny občany s trvalým pobytem ve městě Zlín, již tedy neplatí předchozí povinnost být zapojen do systému odděleného sběru biologicky rozložitelného odpadu (mít hnědou nádobu). Občané si mohou jednou za pololetí odebrat až 250 kg kompostu. Ten je však také nabízen i k prodeji – za jednu tunu zájemce zaplatí 500 Kč (tedy 50 haléřů za kilogram).

Kompost lze odebrat vždy ve středu od 16 do 19 hodin a v sobotu od 7:30 do 12:30 hodin. Nakládku a odvoz si občané zajišťují sami.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru