Česky

Česky

English

menu
zavřít

Památník zve na besedu

21. 1. 2020

Aktuality

13

Zlín – Památník Tomáše Bati zahájil sérii akcí pro veřejnost, které se před vypuknutím hlavní turistické sezóny budou konat každý měsíc.

Junkers v PTB Libor Stavjaník

Zlín – Památník Tomáše Bati zahájil sérii akcí pro veřejnost, které se před vypuknutím hlavní turistické sezóny budou konat každý měsíc. Jako první je v plánu beseda na téma Příběh letadla pro Památník Tomáše Bati s Pavlem Velevem. Ředitel Nadace Tomáše Bati a znalec baťovské historie pohovoří o zajímavostech spojených s příběhem letadla Junkers, jehož replika je dominantním artefaktem umístěným v interiéru budovy. V rámci besedy budou mít účastníci příležitost prohlédnout si vzácné hodinky Tomáše Bati, které měl v den osudné havárie u sebe.

Beseda se uskuteční ve středu 29. ledna v 15 hodin v infopointu Památníku (vedlejší budova gymnázia na nám. T. G. Masaryka 2734). Odpolední program zakončí komentovaná prohlídka.

Účast je nutno předem rezervovat buď na webu: www.pamatnikbata.eu nebo na telefonu 575 570 720.

Je založena také FB událost: https://www.facebook.com/events/2608572129421651/

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru