Česky

Česky

English

menu
zavřít

Park Komenského ve Zlíně ožije svátky jara a Velikonoc

16. 4. 2019

Aktuality

12

Zlín - Už počtvrté se bude ve Zlíně konat rodinná akce Velikonoce v parku. Uskuteční se v sobotu 20. dubna od 14 do 18 hodin v krásném parku Komenského...

12924458-875211122576138-2349509351784851652-n.jpg

Zlín - Už počtvrté se bude ve Zlíně konat rodinná akce Velikonoce v parku. Uskuteční se v sobotu 20. dubna od 14 do 18 hodin v krásném parku Komenského. Tato rodinná zážitková akce bude společnou oslavou Velikonoc a jara.

Pro děti budou připravené poznávací zastavení s jarní tématikou - sázení kytiček, poznávání stěhovavých ptáků, mláďátka, jarní květiny, společné zdobení parku, retro sportovní hry a další zajímavé aktivity. Děti si pak budou muset v parku objevit králíka, od kterého získají odměnu. Nebude chybět pletení pomlázky, zdobení vajíček, malování na obličej, herní koutky, výtvarné dílničky s Mojí dílnou, Ateliérem Radost a s organizací Ruce v akci.

Některé si poprvé s rodiči vyrobí píšťalku z vrbového proutí. O kulturní program se postarají dětské folklorní soubory s jarním pásmem. Na pódiu se tak představí Bartošův dětský folklorní soubor, Trnečka a Malá Vonica. Pro nejmenší děti se na závěr chystá pohádka Tři prasátka v podání Hoffmannova divadla z Uherského Hradiště. Premiéru na akci bude mít vzdělávací projekt Medvědi Lolo a Lulu.

Součástí akce bude minijarmark, na kterém bude možné zakoupit občerstvení a velikonoční výrobky. Návštěvníci se mohou těšit na domácí chleba, pomazánky, bylinky, polévku s medvědím česnekem, velikonoční muffiny, domácí pivo a další dobroty. Jako letošní novinka se nám představí organizace Králičí hop – Zdounky, která se zaměřuje na překážkové závody králíků. A jaké je vstupné na akci? Pouze vajíčko, které si děti tradičně ozdobí zajímavou technikou. V případě špatného počasí se akce částečně přesune do Klubu 204. Akce je podpořena Statutárním městem Zlín v rámci projektu Živý Zlín

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru