Česky

Česky

English

menu
zavřít

Pěší přístup ke školám v ulici Univerzitní bude v pondělí dětem zajištěn

31. 8. 2018

Aktuality

19

Zlín - Stavební práce na úpravě komunikace a okolních ploch nad novým komplexem UTB na ulici Univerzitní právě finišuji...

img-20180831-084116.jpg

Zlín - Stavební práce na úpravě komunikace a okolních ploch nad novým komplexem UTB na ulici Univerzitní právě finišuji. Komunikace nad novým komplexem UTB už dostala nový asfaltový povrch a nyní probíhá dláždění chodníků a okolních ploch. 

„Při mimořádném kontrolním dnu, který se uskutečnil 30. srpna, zhotovitelská firma PORR přislíbila, že do 3. září budou dodlážděny přístupy do škol a navazující okolní plochy tak, aby se žáci mohli bezpečně dostat do svých lavic.  Chodníky budou osazeny čtvercovou betonovou dlažbou,“ uvedl Josef Novák, radní pro oblast dopravy.

Plochy, které nebudou osazeny dlažbou, budou dosypány a zabezpečeny proti úrazu.  Dle dodavatelské firmy budou všechny okolní plochy před školami dodlážděny do 7. září. Poté se stavební práce přesunou na poslední etapu a to na opravu komunikace a chodníků před tělocvičnou 1. základní školy.  Zde by mělo být vše hotovo 30. září 2018.

Upozornění MP Zlín k dopravním omezením v centru města:

Pro veřejnost s výjimkou osob ZTP nebude v provozu objízdná komunikace kolem objektů škol na Štefánikově ulici, za komplexem UTB a zastávku MHD Školní, kde v současné době pokračují stavební práce.

„Prosíme rodiče, kteří přivezou děti do škol v dané lokalitě, aby respektovali dopravní značení a nesnažili se na danou objízdnou komunikaci odbočit,“ uvedl Pavel Janík, zástupce ředitele MP Zlín. Ke krátkodobému parkování lze využít parkovací stání na ulici Hradská nebo v podzemním parkovišti Kongresového centra.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru