Česky

Česky

English

menu
zavřít

Po dobu přerušené výuky na středních školách bude zrušeno několik spojů MHD

2. 10. 2020

Aktuality

6

Zlín - Protikoronavirová opatření, jejichž součástí je zastavení prezenční výuky na středních školách, zasáhnou částečně i do provozu MHD. Dopravní společnost Zlín – Otrokovice zruší na dobu přerušené výuky některé školní spoje.

js1-1972.jpg

Zlín - Protikoronavirová opatření, jejichž součástí je zastavení prezenční výuky na středních školách, zasáhnou částečně i do provozu MHD. Dopravní společnost Zlín – Otrokovice zruší na dobu přerušené výuky některé školní spoje.

Střední škola filmová, multimediální a počítačových technologií

Od pondělí 5. října 2020 bude na autobusové lince č. 31 dočasně zrušeno několik školních spojů, které jezdily z centra Zlína na konečnou Filmové ateliéry a byly označeny jako 31n. Rušené spoje jsou uvedeny v jízdních řádech s poznámkou „jede dle vyuč. Filmové školy“. Na lince 31 tedy budou vynechávány spoje s odjezdy z Náměstí Míru v 7.47, ve 13.32 (jezdil jen v pátek) a v 15.49 hodin. Ze zastávky Filmové ateliéry nepojedou spoje v 13.44 (jezdil jen v pátek) a v 16.08 hodin.

Gymnázium Lesní čtvrť ve Zlíně

Ve stejném termínu od pondělí 5. října po dobu přerušené výuky nebudou jezdit následující školní spoje na Lesní čtvrť od zastávky Školní: v 7.27, 7.28 a 7.35. Přímé spoje na Lesní čtvrť vedené z Velíkové, Mladcové a Otrokovic budou končit na zastávce Školní, kde mohou cestující přestoupit na ostatní spoje.

Odpoledne budou zrušeny spoje na lince 13 z Lesní čtvrti ke Sportovní hale: v 13.39, 13.49 a 14.37. Od Sportovní haly na Lesní čtvrť nepojedou spoje: v 13.24, 13.34 a 14.23. I po zrušení uvedených spojů zůstává ve směru na Lesní čtvrť zachován interval 12 minut nebo méně.

Rušené spoje jsou v jízdních řádech opatřeny poznámkou „jede ve dnech škol. vyuč. Gymnázia LČ“.

„Jsme v kontaktu s řediteli škol. Po obnovení docházky studentů všechny dočasně zrušené spoje opět obnovíme," ujistil vedoucí dopravního úseku DSZO Pavel Nosálek.

 

TZ: DSZO

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru