Česky

Česky

English

menu
zavřít

Po dobu výluky bude jezdit MHD do Louk přes Malenovice a Prštné

24. 9. 2018

Aktuality

49

Zlín - Železniční přejezd mezi ulicí T. Bati a městskou částí Louky se bude rekonstruovat a bude na něm platit úplná uzavírka. Ve dnech 28. září – 2. října 2018 bude proto...

vyluka-mhd.jpg

Železniční přejezd mezi ulicí T. Bati a městskou částí Louky se bude rekonstruovat a bude na něm platit úplná uzavírka. Ve dnech 28. září – 2. října 2018 bude proto trolejbusová linka č. 3 vedena po výlukové trase s označením 3X.       

Aby obyvatelé městské části Zlín-Louky nepřišli o spojení městskou hromadnou dopravou s centrem Zlína, připravila Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice na dobu plánované rekonstrukce a úplné uzavírky železničního přejezdu v Loukách výlukovou trasu MHD s označením 3X. Bude jezdit podle výlukového jízdního řádu v nepracovních dnech 28. – 30. září a v následujících pracovních dnech 1. a 2. října 2018. 

„Budeme jezdit do Louk přes Malenovice a Tečovice a z Louk přes Prštné,“ uvedl ředitel DSZO Josef Kocháň. Zastávka Louky-hřiště nebude na svém původním stanovišti obsluhována, ale bude dočasně přemístěna do ulice Chaloupky. Vozy linky 3X budou zastavovat ve směru ze Zlína na všech zastávkách objízdné trasy přes Malenovice i na první zastávce v Tečovicích a ve směru z Louk rovněž na zastávce Prštné-náves. Změní se i trasy a odjezdy tří školních spojů, které v pracovních dnech do Louk zajíždějí a zajišťují spojení se Základní školou Mikoláše Alše na Podhoří. Rovněž pro tyto tři spoje jsou zpracované výlukové jízdní řády.

Výluka v Loukách změní oběhy vozidel a odjezdy spojů na celé trase linky 3X, která končí ve Zlíně na Lesní čtvrti. Z toho důvodu museli pracovníci DSZO dočasně změnit také jízdní řády druhé trolejbusové linky, která jezdí na Lesní čtvrť, tedy linky 13, aby zde nedocházelo k souběhům vozidel. Také pro linku 13 bude proto platit výlukový jízdní řád.

V pracovních dnech jezdí do Louk 26 pravidelných spojů linky č. 3, v nepracovních dnech je to pět spojů.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru