Česky

Česky

English

menu
zavřít

Po zimní přestávce bude na Mokré pokračovat výluka

29. 3. 2018

Aktuality

13

Zlín - Autobusy MHD Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice na lince 33, které zajíždějí ve Zlíně do čtvrti Mokrá, budou vedeny od 3. dubna po výlukové trase.

Výluka na lince 33

Zlín - Autobusy MHD Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice na lince 33, které zajíždějí ve Zlíně do čtvrti Mokrá, budou vedeny od 3. dubna po výlukové trase. Pro linku 33 bude platit výlukový jízdní řád.

Ve čtvrti Mokrá budou pokračovat stavební práce na novém mostě přes Pasecký potok. Most bude proto pro silniční dopravu uzavřen. Autobusy linky 33 (označované jako 33w) se budou před uzavřeným mostem na konci ulice Stráže otáčet, vrátí se zpátky ulicí Mokrá II a tuto čtvrť opustí ulicí Klabalská I. Tato úprava nastane od úterý 3. dubna 2018 apotrvá až do konce školního roku. Kvůli nedostatečné šířce komunikací ve čtvrti Mokrá tudy budou moci projíždět jen kratší autobusy (o délce 10,5 metru). Na celé lince 33 bude od uvedeného data platit výlukový jízdní řád. Bude vyvěšen na zastávkách a zveřejněn na internetových stránkách www.dszo.cz i v celostátních elektronických informačních systémech.

Výlukový provoz ve čtvrti Mokrá platil v obdobném rozsahu už na podzim roku 2017. Přes zimní období byl nedokončený most jen provizorně zprůjezdněn a výluka přerušena. Chodci obcházejí staveniště nového mostu po provizorní lávce v blízkosti stavby.

TZ DSZO

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru