Česky

Česky

English

menu
zavřít

Pódium na náměstí příležitostně zkrášlí i vítězná fotografie

2. 5. 2017

Aktuality

10

Zlín - Dřevnice v zeleni. To je název fotografie Jana Horáka, se kterou zvítězil ve fotografické soutěži zlínské radnice. Soutěž vyhlásil Odbor životního prostředí a zemědělství Magistrátu...

jan-horak---drevnice-v-zeleni.jpg

Zlín - Dřevnice v zeleni. To je název fotografie Jana Horáka, se kterou zvítězil ve fotografické soutěži zlínské radnice. Soutěž vyhlásil Odbor životního prostředí a zemědělství Magistrátu města Zlína  ve spolupráci s Fakultou multimediálních komunikací UTB ve Zlíně  v rámci kampaně Dne Země. Soutěžním tématem byla „Voda v krajině“.

„Vítěze vybrala porota složená ze zástupců fotografů a grafiků z Fakulty multimediálních komunikací UTB ve Zlíně a pracovníků Odboru životního prostředí Magistrátu města Zlína. Autora vítězného snímku jsme ocenili při příležitosti oslav Dne Země,“ prozradila Lenka Pechová z Odboru životního prostředí a zemědělství.

Vítězná fotografie byla zhotovena ve velkém formátu a bude zkrášlovat pódium na náměstí Míru při osvětových akcích k životnímu prostředí, které město každoročně pořádá.

Porota vybrala i dalších 15 zdařilých fotografií, které byly vytištěny na takzvaných kapa tex deskách a následně vystaveny v prostorách Fakulty multimediálních komunikací UTB. První tři ocenění získali poukázky na nákup foto vybavení. Všechny fotografie, kterých se sešlo celkem 78 od 21 autorů, jsou rovněž vystaveny na zlínské Radnici (přízemí vedle pokladen) a to až do konce května.

 

Ocenění:

Jan Horák – Dřevnice v zeleni

Marta Duchoslavová – „Kruh“

Petr Salinger – Voda jako zrcadlo (sýkora modřinka)

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2023 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru