Česky

Česky

English

menu
zavřít

Policie prověřuje nestandardní chování muže

29. 3. 2017

Aktuality

8

Zlín - Zlínští kriminalisté se zabývají oznámením, které přijali od strážníků Městské policie ve Zlíně. Prověřují nestandardní chování muže, který na ulici Tyršova ve Zlíně - Malenovicích...

201395-top-foto1-gw1ci.jpg

Zlín - Zlínští kriminalisté se zabývají oznámením, které přijali od strážníků Městské policie ve Zlíně. Prověřují nestandardní chování muže, který v úterý na ulici Tyršova ve Zlíně - Malenovicích sáhl dvanáctileté dívce na zadní kapsu kalhot. V okamžiku, kdy se dívka otočila, utekl.

"Policisté prověřují a vyhodnocují veškeré získané informace, v tuto chvíli nemůžeme vyloučit ani možnost pokusu o trestný čin majetkového charakteru. Na lince tísňového volání policie přivítáme veškeré informace od svědků události, k níž došlo v úterý krátce po sedmé hodině ráno před domem č. p. 733 na ulici Tyršova ve Zlíně – Malenovicích," uvedla Monika Kozumplíková, mluvčí zlínské policie. Muž, který vzápětí utekl směrem k ulici Husova, měl být ve věku 35 – 45 let, vysoký asi 175 cm, hubené postavy, měl krátké tmavě hnědé vlasy a neměl vousy. Oblečený byl v černém oblečení.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru