Česky

Česky

English

menu
zavřít

Portál COVID-19 přináší informace k novým životním situacím. Poradí jak se v nich chovat

10. 11. 2020

Aktuality

6

Zlín - Jak se vyznat v často se měnících opatřeních, zákazech a nařízeních? V těchto dnech byl v pilotním režimu spuštěn přehledný informační COVID portál,...

covid-web.jpg

Zlín - Jak se vyznat v často se měnících opatřeních, zákazech a nařízeních? V těchto dnech byl v pilotním režimu spuštěn přehledný informační COVID portál, který má ambici přehledně seznámit se všemi aspekty života ve stavu nouze při epidemii COVID-19. Naleznete zde nejen aktuálně platná nařízení, ale také popis různých životních situací a návod, jak se v nich bezpečně chovat. Naleznete zde také podrobné návody jak postupovat při trasování, žádosti o kompenzace, jak zvládnout stres a dopady pandemie, které obchody a služby jsou v provozu a řadu dalších životních situací. Web například i poradí, zda a za jakých okolností lze pořádat domácí zabijačku či jak postupovat při stěhování.

Vše přehledně naleznete na webu  www.covid.gov.cz

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru