Česky

Česky

English

menu
zavřít

Poslední letošní setkání primátora s občany proběhne osobně i online

13. 12. 2021

Aktuality

53

Zlín – Letos naposledy proběhne pravidelné setkání primátora města Zlína s občany. Zlíňané mohou pořad Na slovíčko s primátorem Jiřím Korcem sledovat online, nebo se jej za podmínky dodržení hygienických pravidel zúčastnit osobně.

Primátor Jiří Korec

Zlín – Letos naposledy proběhne pravidelné setkání primátora města Zlína s občany. Zlíňané mohou pořad Na slovíčko s primátorem Jiřím Korcem sledovat online, nebo se jej za podmínky dodržení hygienických pravidel zúčastnit osobně.

Setkání se Zlíňany se uskuteční ve středu 15. 12. v 16 hodin v konferenční místnosti 101, která se nachází u vstupu do budovy radnice. Pořad bude zároveň vysílán online prostřednictvím facebookové stránky zlin.eu. Dotazy lze posílat předem na email naslovicko@zlin.eu, nebo je mohou účastníci setkání klást osobně. Dostane se na i na otázky vložené do komentářů pod online vysílání.

„Ačkoliv jsou online setkání dobrá v tom, že jsme v nepříznivé době mohli s občany alespoň nějak komunikovat, jsem strašně rád, že si čím dál více Zlíňanů najde čas a přijdou si osobně promluvit o věcech, které je zajímají nebo trápí. Zároveň mě těší, že občané oceňují, že dostávají odpovědi na otázky, které je zajímaly. Přímý kontakt s obyvateli města a získání zpětné vazby, je podle mně velmi důležité,“ sdělil primátor Jiří Korec.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru