Česky

Česky

English

menu
zavřít

POZOR! Hejtman vydal rozhodnutí o změně krizových opatření

17. 8. 2017

Aktuality

28

Zlín - Hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek vydal dnes 17. srpna Rozhodnutí č. 3 o změně krizových opatření. V rozhodnutí hejtman píše:

21--budova---foto---l--fabian.jpg

Zlín - Hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek vydal dnes 17. srpna Rozhodnutí č. 3 o změně krizových opatření. V rozhodnutí hejtman píše:

„Na základě vývoje nákazové situace a na základě plnění krizových opatření v rozhodnutí číslo 1. ze dne 31. července 2017 o vyhlášení stavu nebezpečí ruším čl. 2 vymezené území a nahrazuji jej tímto textem: Stav nebezpečí vyhlašuji pro území vymezené hranicemi v mapě uvedené v příloze.“

Pro město Zlín je v aktuálním rozhodnutí hejtmana Zlínského kraje zásadní informace, že se mírně rozšiřuje prostor, do kterého je zakázán vstup. Jde o prostor u Zálešné směrem k řece Dřevnici, voz mapa v příloze.

Rozhodnutí nabývá účinnosti dnes 17. srpna od osmi hodin. Rozhodnutí včetně mapy naleznete v příloze. 

Hlášení VISO (v místních částech, kterých se Rozhodnutí č. 3 týká)

Hejtman Zlínského kraje vyhlásil od čtvrtka 17. srpna další rozhodnutí týkající se oblastí, kde se objevil africký mor prasat. Tyto oblasti se nově upravují, ve Zlíně v oblasti Zálešné. Více informací naleznete na www.zlin.eu.

 

Další informace k tématu naleznete na: http://www.zlin.eu/aktualne-africky-mor-prasat-kam-je-zakazano-vstupovat-aktuality-3792.html (neplatí již mapa opatření, platí mapa vydaná dnes, tedy 17. srpna).

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru