Česky

Česky

English

menu
zavřít

Pozor na dopravní omezení v ul. Pekárenská v části Příluky

21. 9. 2022

Aktuality

772

Zlín - Od 26. září 2022 dojde k přechodnému zjednosměrnění ul. Pekárenská a dopravním omezením na ul. Staromlýnská. Důvodem je rekonstrukce plynovodu, která zde bude trvat přibližně dva měsíce.

V rámci prací se bude jednat o rekonstrukci potrubí plynovodu včetně přípojek, výkop montážních jam a o otevřené výkopy. Všechny práce budou rozděleny do etap. Ulice Pekárenská bude z toho důvodu zjednosměrněna směrem od Krajské nemocnice T. Bati na Příluky. Opačným směrem, tedy od části Příluky k nemocnici, bude stanovena objízdná trasa. Dále dojde k částečné, ale také úplné uzávěře ul. Staromlýnská, dle prací na jednotlivých etapách. Realizace rekonstrukce bude probíhat za částečné uzavírky, tedy za provozu, a vzhledem k tomu bude objízdná trasa a zákaz vjezdu od Příluk platný pro všechna vozidla.

Vzhledem k dopravním omezením dojde k výluce MHD. Trolejbusy linky 11g nebudou v období od 26. září do konce října 2022 zajíždět ve Zlíně z točny Příluky na konečnou Za Kapličkou. Místo nich Dopravní společnost Zlín – Otrokovice přidá nové spoje na autobusové lince 38, která vede na konečnou Za Kapličkou od Krajské nemocnice T. Bati (zastávka u vozovny DSZO). Více informací o výluce naleznete zde: https://www.dszo.cz/aktuality/na-konecnou-za-kaplickou-docasne-pojedou-jen-autobusy-linky-38.

Řidiči a občané části Příluky by měli s tímto omezením počítat a dle toho plánovat své cesty skrze ulici Pekárenská. Pravidelné informace o aktuálních uzavírkách a omezení souvisejících s opravami komunikací, rekonstrukcemi inženýrských sítí a dalších prací jsou nově k dispozici na městském webovém portálu http://mapa-uzavirek.zlin.eu

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2023 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru