Česky

Česky

English

menu
zavřít

Pozor na dopravní uzavírku v areálu KNTB

1. 7. 2019

Aktuality

8

Zlín - V areálu Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně se od pondělí 1. července do čtvrtka 4. července rekonstruuje vozovka mezi budovami 21 a 13 ve směru od vjezdu z ulice...

kntb.jpg

Zlín - V areálu Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně se od pondělí 1. července do čtvrtka 4. července rekonstruuje vozovka mezi budovami 21 a 13 ve směru od vjezdu z ulice Zálešná až po zatáčku u budovy trafostanice nad lineárním urychlovačem. Ve čtvrtek si práce vyžádají úplné uzavření ulice pro vozidla, a to v čase od 6 do 16 hodin, s výjimkou sanitek. Vozovka bude uzavřena až po budovu porodnice.

Vjezd do areálu bude ve čtvrtek zajištěn u budovy prádelny a na východní straně areálu. Vstup do přístavby 21A k lineárnímu urychlovači bude primárně přes budovu 21 přes spojovací krček, případně po chodníku na východní straně budovy 21. Za případné komplikace se pacientům a návštěvníkům nemocnice i našim zaměstnancům omlouváme.

Postup prací:

Zdroj: TZ KNTB

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru