Česky

Česky

English

menu
zavřít

Pozor na změnu přednosti v jízdě v bývalém areálu SVIT

25. 5. 2020

Aktuality

35

Zlín - Upozorňujeme řidiče na změnu přednosti místní úpravy provozu spočívající v úpravě přednosti v jízdě u mostu v ulici Hlavničkovo nábřeží v bývalém areálu SVIT.

Zlín - Upozorňujeme řidiče na změnu přednosti místní úpravy provozu spočívající v úpravě přednosti v jízdě u mostu v ulici Hlavničkovo nábřeží v bývalém areálu SVIT.

Nově bude hlavní pozemní komunikace vedena přímým směrem po nábřeží a řidiči vyjíždějící z mostu budou tak nově dávat přednost v jízdě.

Důvodem pro změnu přednosti je výrazně vyšší intenzita dopravy v přímém směru po ulici Hlavničkovo nábřeží oproti provozu přes most, který je v soukromém vlastnictví a vjezd na něj je umožněn pouze vozidlům s povolením vlastníka.

K úpravě dojde v průběhu června a řidiči budou na změnu dopravního režimu upozorněni v předstihu dočasným přenosným dopravním značením umístěným na všech příjezdech k předmětné křižovatce.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru