Česky

Česky

English

menu
zavřít

Pozor! Nádraží ČSAD bude v pátek odpoledne přesunuto na Hradskou ulici. Mění se i vlaky

23. 8. 2017

Aktuality

41

Zlín - Už v pátek bude zahájena jedna z nejsledovanějších motoristických akcí u nás i v Evropě. S oblíbenou Barumkou je však spojeno několik uzavírek, omezení a změn v dopravě a to i té veřejné...

nahradni-nadrazi.jpg

Zlín - Už v pátek bude zahájena jedna z nejsledovanějších motoristických akcí u nás i v Evropě. S oblíbenou Barumkou je však spojeno několik uzavírek, omezení a změn v dopravě a to i té veřejné.

Za léta konání Barum Rally už Zlíněné většinou vědí, přesto je dobré připomenout, že autobusové nádraží ČSAD Vsetín bude v pátek 25. srpna v době od 15:01 do 23:59 umístěno v náhradním prostoru ulice Hradská.

O víkendu pak budou uzavřeny některé silnice v užším i širším okolí Zlína. Vše podstatné, včetně jednotlivých uzavírek, si můžete vyhledat zde: https://www.csadvs.cz/?post_type=document&p=3074

 

Závod ovlivní také železniční dopravu. Od 16 hodin bude ze stanice Zlín- Střed zavedena náhradní autobusová doprava. Vše podstatné pro jízdu vlakem v pátek odpoledne najdete zde:

https://old.cd.cz/zlinsky-kraj/aktuality/-29442/

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru