Česky

Česky

English

menu
zavřít

POZVÁNKA: Jazzový koncert Audrey Martells

13. 11. 2017

Aktuality

74

Zlín - Taneční a energický jazz pop přináší nový vokální objev – Audrey Martells. Její hlas a vystoupení jsou ostré, životaschopné, vibrující, silné a zábavné...

pozvanka.jpg

Zlín - Taneční a energický jazz pop přináší nový vokální objev – Audrey Martells. Její hlas a vystoupení jsou ostré, životaschopné, vibrující, silné a zábavné. Napsala písně pro George Bensona a Randyho Crawforda, nahrála doprovodné vokály pro Celine Dion, Whitney Houston, Britney Spears a další. Newyorská scéna k ní přistupuje jako k "příští velké věci" v hudbě (the „next big thing“ in music). Její repertoár je směs jazzových standardů a originálních skladeb, které zní přesně tak jako Audrey žije svůj život: silně, zranitelně, radostně. Ačkoli Audrey Martells strávila prvních sedm let svého života v Británii, její akcent je dnes už striktně americký. Její hlas je zároveň silný i agilní, její styl je ponořen do soulu, zemitý rytmus skladeb je ovlivněn jamajskými předky. Tiskové ohlasy ji staví na stejnou úroveň jako jsou zpěvačky Erykah Badu a Tina Turner. "Skladatelka tak dobrá, až mě to děsí," píše například Frank Gutch (Angel Fire Online Music Review). Nyní Audrey Martells vystoupí ve středu 15. listopadu ve Zlíně.

 

Místo:                         Alternativa – kulturní institut Zlín,

                                   Osvoboditelů 3778, 760 01  Zlín

Tel: 577 018 162,  604 220 473,   alternativa@zlin.eu, www.zlin.eu/alternativa

 

Datum konání:          středa 15. 11. 2017 v 18 hodin

 

Vstupné:                    120 Kč, studenti, senioři 50 Kč

Možno zakoupit v Městském informačním a turistickém středisku nebo v Alternativě před koncertem

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru